İstanbulda Fare İlaclama

Fare İlaçlama Şirketleri

istanbul fare ilaçlama Hakkında

Fare ilaçlama hizmetini İstanbul genelinde tüm ilçelerde %100 garantili ve profesyonel olarak vermekteyiz. Profesyonel ekip ve hesaplı fiyatlarımız ile sizlerin fare sorununu tamamen çözmeye hazırız. Fare ilaçlama fiyatları sayfamızdan fare ilaçlaması hizmet ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Fare, kemirgenler ailesinden olup ev faresi adı ile tanınan cinsi başta olmak üzere çok sayıda küçük memeliye verilen addır. Fare memelileri çok çeşitlidir; orman faresi, pamuk faresi, huş faresi, kuyruklu fare, sıçrayan fare, dikenli fare, bandikut faresi olmak üzere çok çeşitli fare çeşitleri mevcuttur. Fare ilaçlama özenle yapılmazsa fare aynı yolu kullanarak tekrar yuvasına yerleşir. Fakat lağım faresi olarak bilinen muridae familyasının rattus cinsine sıçan denilir. Cricetidae familyasından olup mictorus cinsini oluşturan ve tarla faresi olarak bilinen kemirgenler de fare türü değildir.

Fare İlaçlamaFareler genelde aileleri ile birlikte yaşarlar, Fareler evlere, depolara, kilerlere girerek insanların gıdalarını yağmalar, insanların yapılarında yaşar ve tifüs ve veba gibi hastalıklar yayarlar. Doğada sürüler halinde bulunduklarında tarım ürünlerine büyük zarar verebilirler. Yiyecek bulamazlarsa evcil hayvanlara saldırabilirler. Çok çeşitli hayvanların en önemli besin maddesi olan fareler, bu yönleriyle doğal dengeyi de koruyan hayvanlardandır. Fare ilaçlama hizmeti İstanbul’un tüm semtlerinde verilmektedir.

Fareler kafalarının geçebildiği yerlerden gövdelerini de geçirerek evlerde ve meskenlerde rahatça dolaşabilirler. DCS ilaçlama olarak fare ilaçlama görevimiz farelerin geçiş noktalarını tespit edip doğru ilaçlarla istenilen neticeyi almaktır

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s